Home Assam Job ২০২৪ চনৰ ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিৰ খালী পদ | ২০২৪ চনৰ ফ্ৰণ্ট অফিচ চাকৰিৰ খালী পদ

২০২৪ চনৰ ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিৰ খালী পদ | ২০২৪ চনৰ ফ্ৰণ্ট অফিচ চাকৰিৰ খালী পদ

by Dhrubajyoti Haloi
২০২৪ চনৰ ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিৰ খালী পদ | ২০২৪ চনৰ ফ্ৰণ্ট অফিচ চাকৰিৰ খালী পদ

২০২৪ চনত ব্যক্তিগত খণ্ডত বহুত চাকৰিৰ সুযোগ আছে। বায়ু পৰিবহন শিল্পৰ পৰা ছফ্টৱে’ৰ ডেভেলপমেণ্টলৈকে, উপলব্ধ চাকৰিসমূহৰ পৰিসৰ বিস্তৃত আৰু বৈচিত্ৰপূৰ্ণ। অসমৰ চাকৰি সন্ধানকাৰীসকলৰ বাবে, এই সময়টো নতুন চাকৰিৰ পথৰ সন্ধান ল’বলৈ আৰু শীৰ্ষ কোম্পানিসমূহত পদ লাভ কৰিবলৈ উৎকৃষ্ট সময়। এই লেখাটোৱে ব্যক্তিগত খণ্ডত বিভিন্ন চাকৰিৰ খালী পদৰ বিষয়ে বিৱৰণমূলক তথ্য প্ৰদান কৰিব, ফ্ৰণ্ট অফিচ মেনেজমেণ্ট আৰু আন গুৰুত্বপূর্ণ ক্ষেত্ৰসমূহত গুৰুত্ব আৰোপ কৰি।

২০২৪ চনৰ ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিৰ খালী পদ | ২০২৪ চনৰ ফ্ৰণ্ট অফিচ চাকৰিৰ খালী পদ

ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিৰ গুৰুত্ব

ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰিসমূহ অৰ্থনৈতিক বৃদ্ধি আৰু ব্যক্তিগত কৃতিত্বৰ বাবে অত্যন্ত গুৰুত্বপূর্ণ। এই পদসমূহে প্ৰতিযোগিতামূলক দৰমহা, সুবিধাসমূহ আৰু উন্নতিৰ সুযোগ প্ৰদান কৰে, যি একেবাৰে মানৱ জীৱনৰ গুণগত মান উন্নত কৰিব পাৰে। লগতে, ব্যক্তিগত খণ্ডে সাধাৰণতে এটা গতিশীল আৰু চেলেঞ্জিং কামৰ পৰিবেশ প্ৰদান কৰে যি পেচাগত বিকাশৰ উন্নতি সাধন কৰে।

Read This Article in English

অসমত চাকৰিৰ সুযোগসমূহ

ডিব্ৰুগড় কেন্সাৰ চেণ্টাৰত ফাৰ্মাচিষ্ট

পদ: ফাৰ্মাচিষ্ট (নতুন আৰু অভিজ্ঞ দুয়ো প্ৰাৰ্থী আবেদন কৰিব পাৰে)
স্থান: ডিব্ৰুগড় কেন্সাৰ চেণ্টাৰ, ডিব্ৰুগড়, অসম
আবেদন: আপোনাৰ CV পাঠাওক das65283@gmail.com
শেষ তাৰিখ: ৩০ মে’ ২০২৪

ডিব্ৰুগড় কেন্সাৰ চেণ্টাৰে নিজৰ দলত এটা উছাহিত ফাৰ্মাচিষ্ট বিচাৰিছে। এই প্ৰতিষ্ঠানটি অনক’লজী যত্নৰ বাবে বিখ্যাত, আৰু এই পদে উচ্চ বিশেষজ্ঞ চিকিৎসা পৰিৱেশত কাম কৰাৰ এক বিশেষ সুযোগ প্ৰদান কৰে। আপুনি নতুন স্নাতক বা ফাৰ্মাচিষ্ট হিচাপে অভিজ্ঞ যি নহওক, এই পদটো আপোনাৰ কৃতিত্বৰ এক গুৰুত্বপূর্ণ পদক্ষেপ হ’ব পাৰে।

ICICI Lombardত ইউনিট বিক্ৰী মেনেজাৰ

স্থান: বিভিন্ন স্থানত মেলডা, শিলিগুৰি, আগৰ্তলা, গুৱাহাটী, যোৰহাট, শিলচৰ, তেজপুৰ, আসানছল, বোলপুৰ, দুৰ্গাপুৰ, কুচবিহাৰ আৰু জলপাইগুৰি
শিক্ষা: ন্যূনতম স্নাতক – পূৰ্ণ-সময়
CTC: শিল্পৰ শ্ৰেষ্ঠ
আবেদন: twinkle.sinha@ext.icicilombard.comলৈ মেইল কৰক
শেষ তাৰিখ: ৩০ মে’ ২০২৪

ICICI Lombardত বিক্ৰী মেনেজাৰ হিচাপে ইউনিট বিক্ৰী মেনেজাৰ নিযুক্তি দিছে। এই পদটোৱে বিক্ৰী মেনেজমেন্ট সামলাব আৰু প্ৰতিযোগিতামূলক দৰমহা অফাৰ কৰে। প্ৰাৰ্থীসকলে ন্যূনতম স্নাতক ডিগ্ৰী থকা আৰু প্ৰয়োজন হলে স্থানান্তৰ কৰিব পৰা জনা হওক।

EMRI Green Healthত এমাৰ্জেন্সী মেনেজমেণ্ট এক্সিকিউটিভ

খালী পদ: ০২ টা
যোগ্যতা: BE (মেকানিকেল / অটোমোবাইল)
অভিজ্ঞতা: ১-৩ বছৰ অটোমোবাইল ক্ষেত্ৰত / নতুন স্নাতককেও আবেদন কৰিব পাৰে
দৰমহা: বৰ্তমান দৰমহাৰ ওপৰত আলোচনা কৰি ঠিক কৰা হ’ব
স্থান: শিৱসাগৰ আৰু গুৱাহাটী (মেট্ৰো)
আবেদন: আপোনাৰ CV পাঠাওক abhijit_kalita@emri.in
শেষ তাৰিখ: ৩১ মে’ ২০২৪

EMRI Green Healthএ এমাৰ্জেন্সী মেনেজমেণ্ট এক্সিকিউটিভ বিচাৰিছে। এই পদটোৱে এমাৰ্জেন্সী সেৱাসমূহ সামলাবলৈ গুরুত্বপূর্ণ ভূমিকা পালন কৰিব লাগে আৰু সমন্বয়, সম্পদ মেনেজমেন্ট আৰু চৰকাৰী আধিকাৰী আৰু চিকিৎসালয়ৰ কৰ্তৃপক্ষৰ সৈতে প্ৰায়েই মিটিং কৰিব লাগে। মেকানিকেল বা অটোমোবাইল ইঞ্জিনীয়াৰিংৰ পটভূমি থকা প্ৰাৰ্থীসকলৰ বাবে এই পদটো আদৰ্শ হ’ব।

কোম্পানী চেক্ৰেটাৰী এ ফ্লেক্সিবল পেকেজিং কোম্পানীত

স্থান: উত্তৰ গুৱাহাটী, অসম
আবেদন: আপোনাৰ CV hr@manjushreegroup.co.inলৈ পাঠাওক
শেষ তাৰিখ: ১ জুন ২০২৪

উত্তৰ গুৱাহাটীত থকা এটা ফ্লেক্সিবল পেকেজিং কোম্পানীত এটা যোগ্য কোম্পানী চেক্ৰেটাৰীৰ প্ৰয়োজন। এই পদটো আইনী আৰু নিয়ামকীয় দাবিসমূহৰ আনুগত্য নিশ্চিত কৰা আৰু পৰিচালনাৰ দ্বাৰা কৰা সিদ্ধান্তসমূহ কাৰ্যকৰী কৰা দায়িত্বত আছে।

Read This Article in English

Galaxy Cityত পাৰচেছ এক্সিকিউটিভ

স্থান: গুৱাহাটী, অসম
দৰমহা: ₹১৫,০০০.০০ – ₹২০,০০০.০০ প্রতি মাহ
আবেদন: আপোনাৰ CV nandininth@gmail.comলৈ পাঠাওক
শেষ তাৰিখ: ৩১ মে’ ২০২৪

Galaxy Cityএ গুৱাহাটীত তল-মাটি বিকাশ পৰিকল্পনাৰ বাবে এটা পাৰচেছ এক্সিকিউটিভ নিযুক্তি কৰিছে। প্ৰাৰ্থীসকলৰ ১-৩ বছৰ অভিজ্ঞতা থাকিলে ভাল আৰু এই পদটোতে প্ৰয়োজনীয় সামগ্ৰী আৰু সেৱাসমূহৰ পৰিসৰ সমলাবৰ দায়িত্ব পালন কৰিব।

Amrit Cement Limitedত ষ্ট’ৰ ট্ৰেইনী

পদ: ষ্ট’ৰ ট্ৰেইনী
যোগ্যতা: B.Com
দৰমহা: ১৬K CTC
আবেদন: আপোনাৰ Resume sharmistha.dey@amrit.co.inলৈ পাঠাওক
শেষ তাৰিখ: ৩০ মে’ ২০২৪

Amrit Cement Limitedত মেঘালয়ৰ অবস্থানৰ বাবে এটা ষ্ট’ৰ ট্ৰেইনীৰ প্ৰয়োজন। এই পদটো নতুন স্নাতকৰ বাবে মুকলি, যি স্নাতক পাঠ্যক্ৰমত উৎকৃষ্ট ফলাফল লাভ কৰিছে।

Premier Public Schoolত গণিত আৰু বিজ্ঞান শিক্ষক

স্থান: পাণ্ডৱ নগৰ, মালিগাঁও বৰিপৰা, গুৱাহাটী-১২
আবেদন: আপোনাৰ Resume premierpublicschool24@gmail.comলৈ পাঠাওক
যোগাযোগ: ৯৭১৭০৫৫৩০১
শেষ তাৰিখ: ৩১ মে’ ২০২৪

Premier Public Schoolত তৎকালীন গণিত আৰু বিজ্ঞান শিক্ষক বিচাৰিছে। আদৰ্শ প্ৰাৰ্থীসকলে সংশ্লিষ্ট শিক্ষাৰ অভিজ্ঞতা আৰু শিক্ষাৰ প্ৰতি এটা উচ্ছাহ থকাব লাগে।

প্ৰখ্যাত প্ৰকাশকৰ বাবে বিক্ৰী এক্সিকিউটিভ

আবেদন: guwahatidbs@gmail.comলৈ আপোনাৰ Resume পাঠাওক
শেষ তাৰিখ: ৩০ মে’ ২০২৪

এখন প্ৰখ্যাত প্ৰকাশকৰ বিক্ৰী এক্সিকিউটিভৰ প্ৰয়োজন, যাৰ স্কুল বই বিক্ৰীৰ ব্যাপক অভিজ্ঞতা আছে। প্ৰাৰ্থীসকলে বৈধ চালক বাট আৰু হিন্দী, ইংৰাজী আৰু অসমীয়াত প্ৰাৱীণ হব লাগে।

Guwahatiৰ Solar & DG Set ফার্মৰ বাবে বিক্ৰী আৰু মাৰ্কেটিং এক্সিকিউটিভ

আবেদন: +৯১৯৮৫৪০৬৩৪১৭ত WhatsAppৰ দ্বাৰা আপোনাৰ Resume পাঠাওক
স্থান: গুৱাহাটী

এখন গুৱাহাটীত থকা Solar আৰু DG Set ফাৰ্মে বিক্ৰী আৰু মাৰ্কেটিং এক্সিকিউটিভ বিচাৰিছে। এই পদটো মাটিৰ কাম আৰু এইৰ পৰা ভাল যোগাযোগ আৰু সমন্বয়ৰ ক্ষমতা লাগে।

একাউণ্টছ আৰু ছফ্টৱে’ৰ অপাৰেশ্বন

দৰমহা: ₹২০,০০০ – ₹২৫,০০০ প্রতি মাহ
আবেদন: retailarihant@gmail.comলৈ আপোনাৰ Resume পাঠাওক
যোগাযোগ: ৯৪৩৫৫৬৯৭০৪
শেষ তাৰিখ: ৩১ মে’ ২০২৪

এখন অভিজ্ঞ পুৰুষৰ বাবে একাউণ্টছ আৰু ছফ্টৱে’ৰ অপাৰেশ্বনৰ পদ মুকলি। Excelৰ প্ৰাৱীণ হব লাগিব।

St. Paul’s English Medium Schoolৰ বাবে শিক্ষক

বিষয়সমূহ: জেনেৰেল মেথমেটিক্স, এডভান্সড মেথমেটিক্স, জেনেৰেল চায়েন্স (ফিজিক্স/কেমিস্ট্ৰী/বায়োলজী)
যোগ্যতা: স্নাতক/পোষ্ট স্নাতক ডিগ্ৰী সহ B.Ed
আবেদন: sunilkujurstp@gmail.comলৈ আপোনাৰ Resume পাঠাওক বা WhatsApp ৯৯৫৪৩৬০২০৬ত
শেষ তাৰিখ: ৩১ মে’ ২০২৪

St. Paul’s English Medium Schoolত বিভিন্ন বিষয়ৰ শিক্ষকৰ বাবে আবেদন আহ্বান কৰিছে। প্ৰাৰ্থীসকলে কমেও দুবছৰৰ শিক্ষাৰ অভিজ্ঞতা থকাব লাগে।

Navodaya Jatiya Vidyalayaত সহকাৰী শিক্ষক

বিষয়সমূহ: ইংৰাজী, বিজ্ঞান, গণিত, হিন্দী
যোগ্যতা: B.Ed/D.El.Ed
আবেদন: ৯৮৬৪৩২১৮৫২ যোগাযোগ কৰক
শেষ তাৰিখ: ৩০ মে’ ২০২৪

Navodaya Jatiya Vidyalayaত সহকাৰী শিক্ষক পদৰ বাবে বায়’ ইণ্টাৰভিউ আহ্বান কৰিছে। সংশ্লিষ্ট যোগ্যতা আৰু অভিজ্ঞতা থকা প্ৰাৰ্থীসকলক প্ৰাধান্য দিয়া হ’ব।

নৃত্য আৰু ফিটনেছ চেণ্টাৰৰ বাবে ফ্ৰণ্ট ডেস্ক এক্সিকিউটিভ

স্থান: চিৰুং ৰোড
আবেদন: ৮৪৮৬৪৬৩৩৬৭ যোগাযোগ কৰক
শেষ তাৰিখ: ২৯ মে’ ২০২৪

এখন প্ৰখ্যাত নৃত্য আৰু ফিটনেছ চেণ্টাৰে এজন ফ্ৰণ্ট ডেস্ক এক্সিকিউটিভ বিচাৰিছে। এই পদটি মহিলা প্ৰাৰ্থীসকলৰ বাবে মুকলি, যিসকল উৎসাহী আৰু উৎকৃষ্ট গ্ৰাহক সেৱা ক্ষমতা আছে।

হেৰ্ড্ৰেচাৰ আৰু বিউটিছিয়ান

আবেদন: pinkychoudhury102@gmail.comলৈ আপোনাৰ Resume পাঠাওক বা WhatsApp ৯৭০৬৪৭৬০১২ত

এখন অভিজ্ঞ হেৰ্ড্ৰেচাৰ আৰু বিউটিছিয়ানৰ পদ মুকলি। প্ৰাৰ্থীসকলৰ ৩-৫ বছৰ পেচাগত অভিজ্ঞতা থাকিলে ভাল।

Read This Article in English

উপসংহাৰ

২০২৪ চনত অসমত ব্যক্তিগত খণ্ডত বিভিন্ন চাকৰিৰ সুযোগ আছে। আপুনি নতুন স্নাতক বা অভিজ্ঞ পেচাদাৰী যিয়েই নহওক, বিভিন্ন ক্ষেত্ৰত বহু পদ উপলব্ধ আছে। স্বাস্থ্য পৰিসেবা আৰু শিক্ষা ক্ষেত্ৰৰ পৰা নিৰ্মাণ আৰু প্ৰযুক্তিবিদ্যা ক্ষেত্ৰলৈকে, বিকল্পসমূহ যথেষ্ট আছে। নতুন খালী পদৰ বিষয়ে সদায় আপডেট থাকি আৰু আবেদনৰ বাবে সঠিকভাৱে প্ৰস্তুতি গ্ৰহণ কৰি, আপুনি ব্যক্তিগত খণ্ডত এটা ফলপ্ৰসু পেচা নিশ্চিত কৰিব পাৰে। আপোনাৰ চাকৰি সন্ধানত আগত থাকিবলৈ, আমাৰ ৱেবচাইট নিয়মিত পৰিদৰ্শন কৰক আৰু নতুন আপডেট আৰু চাকৰিৰ এলাৰ্ট পাবলৈ।

Disclaimer
ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰি আপডেট ৱেবছাইটত প্ৰদান কৰা তথ্যসমূহ কেৱল সাধাৰণ তথ্যৰ উদ্দেশ্যেহে। চাইটটোৰ সকলো তথ্য সদিচ্ছাৰে প্ৰদান কৰা হৈছে; কিন্তু, আমি চাইটত থকা কোনো তথ্যৰ সঠিকতা, পৰ্যাপ্ততা, বৈধতা, নিৰ্ভৰযোগ্যতা, উপলব্ধতা বা সম্পূৰ্ণতাৰ সম্পৰ্কে কোনো ধৰণৰ প্ৰতিনিধিত্ব বা ৱাৰেণ্টী নিদিওঁ। কোনো কাৰণতে চাইটটোৰ ব্যৱহাৰ বা চাইটত প্ৰদান কৰা কোনো তথ্যৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰাৰ ফলত হোৱা কোনো ধৰণৰ ক্ষতি বা ক্ষতিৰ বাবে আমি আপোনাৰ প্ৰতি কোনো ধৰণৰ দায়বদ্ধতা নাথাকিব। আপোনাৰ চাইটটোৰ ব্যৱহাৰ আৰু চাইটটোৰ যিকোনো তথ্যৰ ওপৰত আপোনাৰ নিৰ্ভৰশীলতা কেৱল আপোনাৰ নিজৰ দায়িত্বত। ব্যক্তিগত খণ্ডৰ চাকৰি আপডেট ৱেবছাইটত তৃতীয় পক্ষৰ অন্তৰ্গত বা ইয়াৰ পৰা উৎপত্তি হোৱা অন্য ৱেবছাইট বা বিষয়বস্তুৰ লিংক বা বেনাৰ বা অন্যান্য বিজ্ঞাপনত থকা ৱেবছাইট আৰু বৈশিষ্ট্যসমূহৰ লিংক থাকিব পাৰে। এনে বাহ্যিক সংযোগসমূহ আমাৰ দ্বাৰা অনুসন্ধান, নিৰীক্ষণ বা সঠিকতা, পৰ্যাপ্ততা, বৈধতা, নিৰ্ভৰযোগ্যতা, উপলব্ধতা বা সম্পূৰ্ণতাৰ বাবে পৰীক্ষা কৰা নহয়। আমি চাইটটোৰ জৰিয়তে লিংক কৰা তৃতীয় পক্ষৰ ৱেবছাইটসমূহে বা কোনো বেনাৰ বা অন্য বিজ্ঞাপনত লিংক কৰা কোনো ৱেবছাইট বা বৈশিষ্ট্যৰ দ্বাৰা প্ৰদান কৰা কোনো তথ্যৰ সঠিকতা বা নিৰ্ভৰযোগ্যতাৰ বাবে ৱাৰেণ্ট, সমৰ্থন, নিশ্চয়তা বা দায়িত্ব গ্ৰহণ নকৰো৷ আপোনাৰ আৰু তৃতীয় পক্ষৰ পণ্য বা সেৱা প্ৰদানকাৰীৰ মাজত কোনো লেনদেন নিৰীক্ষণ কৰাৰ বাবে আমি কোনো পক্ষ নহ’ম বা কোনো ধৰণে দায়বদ্ধ নহ’ম। আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক এই অস্বীকাৰ সম্পৰ্কে যদি আপোনাৰ কোনো প্ৰশ্ন আছে, তেন্তে আপুনি আমাৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰে: [newsinassam.com@gmail.com]

You may also like

Leave a Comment