Home GK How To Earn Money From EarnKaro App EarnKaro: App ৰ পৰা কেনেকৈ ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰি?

How To Earn Money From EarnKaro App EarnKaro: App ৰ পৰা কেনেকৈ ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰি?

by Dhrubajyoti Haloi
How To Earn Money From EarnKaro App EarnKaro: App ৰ পৰা কেনেকৈ ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰি?

How To Earn Money From EarnKaro App – How to earn money from EarnKaro App: যদি আপুনি ক’ৰবাত কাম কৰে আৰু পাৰ্ট টাইম ফৰ্মত ধন উপাৰ্জন কৰিব বিচাৰে তেন্তে এই এপটোৰ জৰিয়তে আপুনি ₹ 30000 টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব মাহটো আপুনিও তাতকৈ অধিক ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰে মাত্ৰ কিছু সময় দিলে। Earnkaro App এ Affiliate Marketing পদ্ধতিৰ জৰিয়তে কাম কৰে। এই এপৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিবলৈ আপুনি এপটোত লগ ইন কৰিব লাগিব, তাৰ পিছত আপুনি যিকোনো প্ৰডাক্টৰ এফিলিয়েট লিংক কাৰোবাৰ লগত শ্বেয়াৰ কৰিব লাগিব আৰু সেই লিংকৰ জৰিয়তে সেই প্ৰডাক্টটো বিক্ৰী কৰিব লাগিব, যাৰ জৰিয়তে আপুনি Earnkaro App ৰ জৰিয়তে কিছু কমিচন পাব . যদি আপুনিও এই ধন উপাৰ্জনৰ ধৰণটো ভাল পাইছে আৰু আপুনিও Earnkaro App ৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিব বিচাৰে, তেন্তে আমাৰ সমগ্ৰ লেখাটো পঢ়ক।

আৰ্নকাৰো কি?

EarnKaro হৈছে ভাৰতৰ সেই এপ যিয়ে ইয়াৰ গ্ৰাহকক সৰ্বাধিক কমিচন দিয়ে। এই এপটোৰ জৰিয়তে আপুনি প্ৰতিমাহে 30000 টকা বা তাতকৈ অধিক টকা উপাৰ্জন কৰিব পাৰিব। EarnKaro ৰ পৰা ধন উপাৰ্জন কৰিবলৈ কোনো ধৰণৰ বিনিয়োগৰ প্ৰয়োজন নাই। মাত্ৰ EarnKaro ৰ ৱেবচাইটত গৈ লগ ইন কৰিব লাগিব। লগ ইন কৰাৰ পিছত আপুনি এটা অংশীদাৰ চাইটত প্ৰৱেশ পাব যাৰ জৰিয়তে আপুনি EarnKaro ত উপলব্ধ ১০০ টাতকৈও অধিক অনলাইন চাইটৰ সকলো সামগ্ৰীৰ বাবে এফিলিয়েট লিংক তৈয়াৰ কৰিব পাৰিব যেনে Myntra, Ajio, Amazon, Flipkart, 1mg, Licious, WOW, Beardo, Dominos , ইত্যাদি Can. Affiliate Link তৈয়াৰ কৰাৰ পিছত আপুনি Affiliate Link টো যিকোনো ব্যক্তিৰ লগত শ্বেয়াৰ কৰিব লাগিব, যদি সেই ব্যক্তিজনে আপোনাৰ link ৰ জৰিয়তে প্ৰডাক্টটো ক্ৰয় কৰে তেন্তে আপুনি EarnKaro ৰ পৰা কমিচন পাব।

Download This App

EarnKaro এ কেনেকৈ কাম কৰে?

    • EarnKaro ত লগ ইন কৰি আপুনি এটা Affiliate Link তৈয়াৰ কৰিব লাগিব যাৰ জৰিয়তে আপুনি কমিচন আদায় কৰিব পাৰিব।
    • আপুনি আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে Affiliate Link শ্বেয়াৰ কৰিব লাগিব যাতে আপুনি প্ৰডাক্টটো ক্ৰয় কৰাৰ কমিচন পায়।
    • আপুনি আপোনাৰ উপাৰ্জন ₹10 বা তাতকৈ অধিক টকাৰে উলিয়াব পাৰে
    • আপোনাৰ ধন উলিয়াবলৈ হ’লে মাত্ৰ বেংক একাউণ্ট যোগ কৰি টকা উলিয়াওঁতে অনুৰোধ কৰিব লাগিব।
  • ৬ৰ পৰা ১০ দিনৰ ভিতৰত আপোনাৰ উপাৰ্জন আপোনাৰ বেংকত উপনীত হয়

EarnKaro কিয় বাছি ল’ব?

১.জইন কৰি বহুতো Affiliate Programs উপলব্ধ

যদি আপুনি EarnKaro ত যোগদান কৰে তেন্তে আপুনি ১০০ টাতকৈও অধিক কোম্পানীৰ এফিলিয়েট লিংক পাব যাৰ জৰিয়তে আপুনি অধিক ধন উপাৰ্জন কৰিব পাৰে।

২.সহজ প্ৰক্ৰিয়া

EarnKaro ৰ Affiliate Program ত যোগদান কৰাটো অতি সহজ, ইয়াৰ বাবে আপুনি মাত্ৰ EarnKaro ৱেবছাইটলৈ গৈ লগ ইন কৰিব লাগিব, তাৰ পিছত আপুনি এটা Affiliate Link সক্ৰিয় কৰিব পাৰিব।

৩.EarnKaro ৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰক আৰু উপাৰ্জন কৰক

EarnKaro ৰ পৰা টকা উপাৰ্জন কৰিবলৈ আপুনি মাত্ৰ Affiliate Link টো শ্বেয়াৰ কৰিব লাগিব আৰু Affiliate Link ৰ জৰিয়তে কোনোবাই প্ৰডাক্টটো কিনাৰ লগে লগে আপুনি কমিচন পাব।

৪.নিম্ন হেৰুৱা লেনদেনৰ হাৰ

আৰ্নকাৰোৰ এফিলিয়েট লিংকৰ গড় হেৰাই যোৱা লেনদেনৰ হাৰ ১০% যিটো বজাৰত আটাইতকৈ কম। ইয়াৰ পৰা দেখা যায় যে On Karo আপোনাৰ বাবে যথেষ্ট নিৰাপদ।

৫.সহজ পে-আউট প্ৰক্ৰিয়া

EarnKaro Payment System যথেষ্ট সহজ। যদি আপুনি কমেও ₹10 উপাৰ্জন কৰে তেন্তে আপুনি EarnKaro app ৰ পৰা আপোনাৰ পেমেণ্ট উলিয়াব পাৰিব। যদি আপোনাৰ বেংক একাউণ্ট EarnKaro ৰ সৈতে সংযুক্ত হয় তেন্তে ৬ৰ পৰা ১০ দিনৰ ভিতৰত EarnKaro ৰ জৰিয়তে আপোনাৰ ধন আপোনাৰ একাউণ্টলৈ আহিব।

6.EarnKaro Magic Tool লিংক শ্বেয়াৰিং প্ৰক্ৰিয়া দ্ৰুত কৰিবলৈ

যদি আপুনি ফেচবুক, ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু হোৱাটছএপৰ দৰে ছ’চিয়েল মিডিয়া এপৰ সৈতে সংযুক্ত তেন্তে EarnKaro Musical Tool এ আপোনাৰ বাৰ্তাসমূহ স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে প্ৰেৰণ কৰাত সহায় কৰিব পাৰে।

EarnKaro App ত কেনেকৈ Sign Up কৰিব পাৰি

EarnKaro App ত চাইন আপ কৰাৰ প্ৰক্ৰিয়া তলত দিয়া হৈছে।

    • আপোনাৰ Google Play Store ৰ পৰা EarnKaro App ডাউনলোড কৰক বা EarnKaro ৱেবছাইট চাওক
  • লগ ইন পৃষ্ঠাত আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰ বা ইমেইল আইডি দিয়ক আৰু OTP সৃষ্টি কৰক।
  • আপুনি OTP প্ৰৱেশ কৰাৰ লগে লগে, আপোনাৰ একাউণ্ট লগ ইন কৰা হ’ব, য’ত আপুনি আপোনাৰ সকলো বিৱৰণ পূৰণ কৰিব পাৰিব।

EarnKaro App ৰ পৰা কেনেকৈ টকা উপাৰ্জন কৰিব?

    • যদি আপুনি আপোনাৰ মোবাইল নম্বৰৰ জৰিয়তে চাইন আপ কৰিছে, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে Affiliate Link তৈয়াৰ কৰিবলৈ দুটা পদক্ষেপ আছে:
      1 . Karo App ত আপুনি Flipkart ৰ দৰে যিকোনো ৱেবচাইটত গৈ তাৰ পৰা আপোনাৰ প্ৰিয় প্ৰডাক্টটো খুলি তাৰ লিংকটো কপি কৰি তাৰ পিছত EarnKaro App ত তলত Make Link Icon ত ক্লিক কৰক, এতিয়া ইয়াত প্ৰডাক্টৰ লিংকটো পেষ্ট কৰক, যিয়ে আপোনাৰ Affiliate Link আৰু আপুনি You সৃষ্টি কৰিব বন্ধু-বান্ধৱীৰ লগত শ্বেয়াৰ কৰিব পাৰিব।
       . Affiliate Link তৈয়াৰ কৰাৰ আন এটা উপায় হ’ল EarnKaro App ৰ পৰা যিকোনো প্ৰডাক্টৰ লিংক কপি কৰি ছ’চিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰা।
  • আপুনি সৃষ্টি কৰা লিংকটো যিকোনো ছ’চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্মত আপোনাৰ বন্ধু-বান্ধৱ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰক। যদি সেই লোকসকলে আপোনাৰ লিংকৰ জৰিয়তে সেই প্ৰডাক্টটো কিনে তেন্তে আপুনি ১০% কমিচন পাব। Cashkaro Application ৰ জৰিয়তে এবাৰ একাউণ্ট তৈয়াৰ কৰিলে চিৰদিনৰ বাবে ১০% কমিচন পাব।

মন কৰিব যে যদি গ্ৰাহকে অৰ্ডাৰ বাতিল কৰে তেন্তে আপুনি কমিচনৰ ধন নাপাব। প্ৰতিটো স্থানৰ দ্বাৰা কমিছনৰ হাৰ বেলেগ বেলেগ ধৰণে নিৰ্ধাৰণ কৰা হয়।

Download This App

 

You may also like

Leave a Comment